Movies
Ratings
67
HereditaryRated ★ 0.5
Loving VincentRated ★ 4.0
The InternRated ★ 3.0
Inside OutRated ★ 4.0
Let Me Eat Your PancreasRated ★ 3.0
EpitaphRated ★ 3.5
The Great GatsbyRated ★ 4.0
The ConjuringRated ★ 3.5
Our TimesRated ★ 4.0
InterstellarRated ★ 1.5
EnchantedRated ★ 4.0
17 AgainRated ★ 3.0
War of the ArrowsRated ★ 3.0
The HandmaidenRated ★ 4.0
FlippedRated ★ 2.5
FrozenRated ★ 3.0
Marriage BlueRated ★ 3.5
Whatcha Wearin'?Rated ★ 1.0
SpellboundRated ★ 4.0
AlliedRated ★ 4.0