Movies
Ratings
50
WantedRated ★ 3.0
KillersRated ★ 2.5
MulanRated ★ 5.0
Tabloid TruthRated ★ 1.5
The Ugly TruthRated ★ 3.0
SplitRated ★ 2.5
The WhistleblowerRated ★ 1.0
The ConjuringRated ★ 2.5
The Chronicles of EvilRated ★ 3.0
12 Years a SlaveRated ★ 3.0
Legally BlondeRated ★ 3.0
Fantastic Beasts and Where to Find ThemRated ★ 2.5
She's the ManRated ★ 3.5
The HolidayRated ★ 3.0
Men in BlackRated ★ 2.5
SilencedRated ★ 2.0
RatatouilleRated ★ 2.5
MoanaRated ★ 3.0
The Amazing Spider-ManRated ★ 3.0
Miss GrannyRated ★ 3.0