Series
Ratings
58
Money's WarfareRated ★ 4.5
Warrior Baek Dong SooRated ★ 3.5
Incarnation of MoneyRated ★ 4.5
7th Grade Civil ServantRated ★ 2.5
City HunterRated ★ 3.5
Boys Over FlowersRated ★ 4.5
The Slave HuntersRated ★ 4.5
Big ManRated ★ 4.5
Temptation of WifeRated ★ 4.0
GhostRated ★ 4.0
Five EnoughRated ★ 4.5
First Wives' ClubRated ★ 4.5
The Joseon GunmanRated ★ 4.0
The Girl Who Sees SmellsRated ★ 3.5
Famous PrincessesRated ★ 3.5
Here Comes Mr. OhRated ★ 3.5
Who Are You: School 2015Rated ★ 5.0
Prime Minister and IRated ★ 2.5
Good DoctorRated ★ 4.0
The HeirsRated ★ 5.0