Movies
Ratings
259
AvatarRated ★ 4.5
Tazza: The Hidden CardRated ★ 3.0
Taken 2Rated ★ 4.0
You Don't Mess with the ZohanRated ★ 4.0
A LoveRated ★ 3.5
TransformersRated ★ 4.0
Hi! Dharma!Rated ★ 3.5
Love FictionRated ★ 4.0
In TimeRated ★ 3.5
Hide and SeekRated ★ 3.5
MissingRated ★ 3.0
The FighterRated ★ 3.5
The HangoverRated ★ 4.0
The Day After TomorrowRated ★ 4.0
The Art of SeductionRated ★ 3.5
Eagle EyeRated ★ 3.5
JumperRated ★ 3.0
LimitlessRated ★ 4.0
No Tears for the DeadRated ★ 3.5
SunnyRated ★ 3.0