Titles you rated
Jang Bo Ri Is HereRated ★ 5.0
Yong PalRated ★ 3.5
EXO Next DoorRated ★ 5.0
Good DoctorRated ★ 5.0
PinocchioRated ★ 4.0
Smile AgainRated ★ 3.5
Dr. RomanticRated ★ 5.0
The Girl Who Sees SmellsRated ★ 4.0
The Legend of the Blue SeaRated ★ 5.0
Dear My FriendsRated ★ 4.0
The HeirsRated ★ 3.0
Weightlifting Fairy Kim Bok-jooRated ★ 5.0
All About My MomRated ★ 3.0
To the Beautiful YouRated ★ 5.0
The Moon Embracing the SunRated ★ 4.0
RememberRated ★ 3.0
Love in the MoonlightRated ★ 4.0
DoctorsRated ★ 3.0
Hwarang: The Poet Warrior YouthRated ★ 1.5
Master's SunRated ★ 4.0