Series
Ratings
138- CarruselRated ★ 4.0
Drinking SoloRated ★ 5.0
The FlashRated ★ 3.0
DexterRated ★ 4.5
Dr. RomanticRated ★ 3.0
Hur JunRated ★ 4.0
DexterRated ★ 4.5
DexterRated ★ 4.5
The FlashRated ★ 3.5
DexterRated ★ 4.5
DexterRated ★ 4.5
The HeirsRated ★ 3.5- 1리터의 눈물Rated ★ 4.5
- DexterRated ★ 4.5
DexterRated ★ 4.5
Heroes RebornRated ★ 2.5
HeroesRated ★ 2.5
DexterRated ★ 4.5
The Good WifeRated ★ 3.5- Hotaru no HikariRated ★ 3.5