Movies
Ratings
23
Alice Through the Looking GlassRated ★ 3.0
The IncrediblesRated ★ 3.0
Our TimesRated ★ 1.0
Doctor StrangeRated ★ 4.0
InterstellarRated ★ 0.5
HerRated ★ 1.5
My Love, Don't Cross That RiverRated ★ 4.0
SunflowerRated ★ 2.0
Nureyev & Friends: A Gala TributeRated ★ 2.0
Miracle in Cell No. 7Rated ★ 3.0
You Are the Apple of My EyeRated ★ 2.0
HopeRated ★ 1.0
Miss Saigon: 25th AnniversaryRated ★ 3.0
Perfume: The Story of a MurdererRated ★ 3.0
The ThievesRated ★ 1.5
The Shawshank RedemptionRated ★ 3.5
Non-StopRated ★ 4.0
The Admiral: Roaring CurrentsRated ★ 2.0
The Devil Wears PradaRated ★ 2.0
SnowpiercerRated ★ 2.0