Series
Ratings
42
LIAR GAMERated ★ 4.0
HeroesRated ★ 5.0
A Gentleman's DignityRated ★ 4.0- GokusenRated ★ 5.0
- The Lost RoomRated ★ 5.0
SpartacusRated ★ 5.0
Six Flying DragonsRated ★ 4.0
Tree With Deep RootsRated ★ 5.0
SpartacusRated ★ 4.0- Spartacus: Gods of the ArenaRated ★ 4.0
Master's SunRated ★ 4.0
SpartacusRated ★ 5.0
NarcosRated ★ 4.0
Bad GuysRated ★ 4.0
Game of Thrones Season 7Rated ★ 5.0
Game of Thrones Season 6Rated ★ 5.0
NarcosRated ★ 5.0
Game of Thrones Season 5Rated ★ 5.0
Game of Thrones Season 4Rated ★ 5.0
Game of Thrones Season 3Rated ★ 5.0