Movies
Ratings
167
ThirstRated ★ 4.0
MidsommarRated ★ 5.0
HereditaryRated ★ 5.0
Kim Ji-young: Born 1982Rated ★ 2.0
Mad Max: Fury RoadRated ★ 5.0
ParasiteRated ★ 4.0
You Are My SunshineRated ★ 3.5
Castle in the SkyRated ★ 2.5
MulanRated ★ 4.0
Kick-AssRated ★ 1.5
Sin CityRated ★ 4.5
GattacaRated ★ 5.0
HancockRated ★ 1.5
Love 911Rated ★ 0.5
The Secret Life of PetsRated ★ 2.5
The HousemaidRated ★ 2.5
Late AutumnRated ★ 3.5
Step UpRated ★ 2.5
A Moment to RememberRated ★ 3.0
InfernoRated ★ 1.5