Titles you rated
Memoir of a MurdererRated ★ 4.0
Spider-Man: HomecomingRated ★ 3.5
You Are the Apple of My EyeRated ★ 3.5
The VillainessRated ★ 2.5
TedRated ★ 3.5
White ChicksRated ★ 4.0
Ben-HurRated ★ 3.0
Get OutRated ★ 3.5
The OrphanageRated ★ 3.5
A Cure for WellnessRated ★ 2.0
SingRated ★ 3.0
Spy GameRated ★ 3.0
World War ZRated ★ 3.0
Jurassic WorldRated ★ 3.0
Wrath of the TitansRated ★ 3.5
Shrek Forever AfterRated ★ 3.0
BoltRated ★ 3.0
Don't Cry, MommyRated ★ 2.5
Shrek the ThirdRated ★ 3.5
The Twilight Saga: Breaking Dawn - Part 1Rated ★ 1.5