Movies
Ratings
198
Chainsaw Man - The Movie: Reze ArcRated ★ 5.0
Asako I & IIRated ★ 4.0
After My DeathRated ★ 4.0
The HandmaidenRated ★ 4.0
SicarioRated ★ 3.5
Demon Slayer: Kimetsu no Yaiba - Infinity CastleRated ★ 4.0
Tomorrow I Will Date With Yesterday's YouRated ★ 4.5
Basic InstinctRated ★ 4.0
The ModelRated ★ 4.0
The MistRated ★ 4.5
MalenaRated ★ 3.5
AssassinationRated ★ 2.5
Patch AdamsRated ★ 3.0
American BeautyRated ★ 3.5
In the Mood for LoveRated ★ 3.0
The LoverRated ★ 3.5
Still WalkingRated ★ 3.5
Ruby SparksRated ★ 3.0
AnoraRated ★ 4.5
The SubstanceRated ★ 4.0