Series
Ratings
44
Chainsaw ManRated ★ 4.5
Kabaneri of the Iron FortressRated ★ 3.0
86Rated ★ 5.0
86Rated ★ 5.0
When Life Gives You TangerinesRated ★ 1.0
Cyberpunk: Edgerunners Season 1Rated ★ 4.5
Frieren: Beyond Journey's EndRated ★ 4.5- Attack on Titan The Final Season Part 4Rated ★ 5.0
Attack on Titan The Final Season Part 3Rated ★ 5.0
Attack on Titan The Final Season Part 1Rated ★ 5.0
Attack on Titan The Final Season Part 2Rated ★ 5.0- Demon Slayer: Hashira Training ArcRated ★ 5.0
Demon Slayer Swordsmith Village ArcRated ★ 5.0
Demon Slayer Entertainment District ArcRated ★ 5.0
Sweet Home Season 1Rated ★ 2.0
Demon SlayerRated ★ 5.0
The Slave HuntersRated ★ 3.0
The Emperor: Owner of the MaskRated ★ 3.0
IRISRated ★ 4.0
Hong Gil-Dong, The HeroRated ★ 3.0