Titles you rated
Hunter X HunterRated ★ 3.5
Sherlock Season 1Rated ★ 4.5
Squid Game Season 2Rated ★ 2.5
Delicious in DungeonRated ★ 4.5
BeckhamRated ★ 5.0
PlutoRated ★ 4.0- 블리치Rated ★ 4.5
Attack on Titan The Final Season Part 1Rated ★ 4.5- Fairy TailRated ★ 3.5
- 데스노트Rated ★ 3.5
- HUNTER×HUNTERRated ★ 3.5
Attack on TitanRated ★ 4.5
Parasyte -the maxim-Rated ★ 4.5
One Punch ManRated ★ 3.5
My Hero AcademiaRated ★ 3.0
Neon Genesis EvangelionRated ★ 4.0
Samurai ChamplooRated ★ 3.5
Stranger ThingsRated ★ 3.0
Fullmetal Alchemist: BrotherhoodRated ★ 5.0- HUNTER×HUNTERRated ★ 3.5