Movies
Ratings
67
3 IdiotsRated ★ 4.0
WALL-ERated ★ 3.5
How to Train Your DragonRated ★ 4.5
Mr. GoRated ★ 3.5
The PriestsRated ★ 1.5
The Drug KingRated ★ 4.0
Kingsman: The Golden CircleRated ★ 4.0
SearchingRated ★ 4.0
Men in Black 3Rated ★ 4.0
The Hunger Games: Catching FireRated ★ 4.5
E.T. the Extra-TerrestrialRated ★ 5.0
CruellaRated ★ 4.5
The Grand HeistRated ★ 3.5
Men in Black IIRated ★ 4.0
Il MareRated ★ 4.0
Now You See Me 2Rated ★ 3.5
The Day After TomorrowRated ★ 3.5
FrozenRated ★ 3.5
TangledRated ★ 3.5
The King's ManRated ★ 3.5