Titles you rated
UprisingRated ★ 3.0
The MatchRated ★ 3.5- My Daughter is a ZombieRated ★ 3.5
Someone You LovedRated ★ 3.5
The Lost City of ZRated ★ 3.5
Concrete UtopiaRated ★ 4.0
HarbinRated ★ 3.0
AtonementRated ★ 3.5
Venom: The Last DanceRated ★ 2.5
VenomRated ★ 3.5
Perhaps LoveRated ★ 3.0- HeroRated ★ 3.0
Deadpool & WolverineRated ★ 3.5
Inside Out 2Rated ★ 3.5
Ford v FerrariRated ★ 4.5
Furiosa: A Mad Max SagaRated ★ 4.0
6/45Rated ★ 3.5
Alienoid: Return to the FutureRated ★ 3.0
The Roundup: PunishmentRated ★ 3.0
ExhumaRated ★ 3.5