Titles you rated
The Devil's Plan 2Rated ★ 4.0
Culinary Class WarsRated ★ 5.0
A Killer ParadoxRated ★ 3.5
The BequeathedRated ★ 3.0
Hellbound Season 1Rated ★ 3.5
Narco-SaintsRated ★ 4.0
D.P. Season 2Rated ★ 4.0
CelebrityRated ★ 3.5
Siren: Survive the IslandRated ★ 4.0
The Glory Part 2Rated ★ 4.5
Formula 1: Drive to Survive Season 1Rated ★ 5.0
The Glory Part 1Rated ★ 4.5
Neon Genesis EvangelionRated ★ 5.0
White ChristmasRated ★ 4.0
The World of the MarriedRated ★ 4.5
Itaewon ClassRated ★ 3.5
SKY CastleRated ★ 4.0
Stranger Season 2Rated ★ 3.5
House of CardsRated ★ 4.0
House of CardsRated ★ 4.0