Titles you rated
Ties of Shooting StarsRated ★ 3.5
KarmaRated ★ 3.5
Hot SpotRated ★ 3.5
We Married as a Job!Rated ★ 2.5
MIU404Rated ★ 2.5
UnnaturalRated ★ 3.5
Squid Game Season 2Rated ★ 3.0
Shop of the LampRated ★ 3.5
Migi & DaliRated ★ 4.0- GokusenRated ★ 3.5
The 8 ShowRated ★ 1.5- DoubtRated ★ 3.5
What Comes After LoveRated ★ 2.5
Good or Bad Dong JaeRated ★ 3.5
Ore wa Shinji Matta ze!Rated ★ 4.0
Play It Cool, GuysRated ★ 3.5
Marry My HusbandRated ★ 2.5
Death to Snow WhiteRated ★ 4.0
Twinkling WatermelonRated ★ 3.0
Culinary Class WarsRated ★ 4.0