Movies
Ratings
1119
Going by the BookRated ★ 3.5
The Divine Move 2: The WrathfulRated ★ 3.0
Dune: Part TwoRated ★ 2.5
Joker: Folie À DeuxRated ★ 2.0
I, The ExecutionerRated ★ 2.5
Alien: RomulusRated ★ 4.0
Deadpool & WolverineRated ★ 3.0
Furiosa: A Mad Max SagaRated ★ 4.0
ExhumaRated ★ 3.5
Kung Fu Panda 3Rated ★ 3.0
Aquaman and The Lost KingdomRated ★ 2.5
12.12: THE DAYRated ★ 4.0- Noryang: Sea of DeathRated ★ 3.0
The Boy and the HeronRated ★ 3.0
OppenheimerRated ★ 3.0
Project Wolf HuntingRated ★ 3.0
Indiana Jones and the Dial of DestinyRated ★ 3.0
The Roundup: No Way OutRated ★ 3.0
John Wick: Chapter 4Rated ★ 3.5
New TrialRated ★ 2.5