Series
Ratings
69
Squid Game Season 2Rated ★ 4.0
Big Bet Season 2Rated ★ 3.5
Big Bet Season 1Rated ★ 4.0
Narco-SaintsRated ★ 4.0
Extraordinary Attorney WooRated ★ 3.5
Stranger ThingsRated ★ 3.5
Love, Death & Robots Season 3Rated ★ 4.0
Love, Death & Robots Season 2Rated ★ 3.5- Snail Study DormsRated ★ 2.5
The Silent SeaRated ★ 2.5
Squid Game Season 1Rated ★ 4.5
D.P.Rated ★ 4.0- My Friend Is Still AliveRated ★ 3.0
- Life Goes OnRated ★ 3.5
- MonsterRated ★ 4.0
- The Love of a Buzz CutRated ★ 2.5
If We Were A SeasonRated ★ 2.5
VincenzoRated ★ 4.0
Kingdom Season 1Rated ★ 4.0
StrangerRated ★ 4.5