Titles you rated
The Hobbit: An Unexpected JourneyRated ★ 4.0
CrankRated ★ 4.0
Confession of MurderRated ★ 5.0- The ScamRated ★ 3.0
Rise of the Planet of the ApesRated ★ 4.0
CloverfieldRated ★ 3.0
SpellboundRated ★ 4.0
The MistRated ★ 4.0
Final DestinationRated ★ 4.0
Dawn of the DeadRated ★ 4.0
Clash of the TitansRated ★ 5.0
Harry Potter and the Chamber of SecretsRated ★ 5.0
Spirited AwayRated ★ 4.0
Night at the MuseumRated ★ 4.0
71: Into the FireRated ★ 4.0
A Werewolf BoyRated ★ 4.0
SawRated ★ 2.0- D-WarRated ★ 1.0
OrphanRated ★ 4.0
Memories of MurderRated ★ 4.0