Titles you rated
Decision to LeaveRated ★ 4.0
Everything Everywhere All at OnceRated ★ 4.0
OppenheimerRated ★ 3.5
The BrutalistRated ★ 4.5
Lilo & StitchRated ★ 3.5
ElioRated ★ 4.0
MonsterRated ★ 4.5
Poor ThingsRated ★ 3.5
The SubstanceRated ★ 4.0
Mid90sRated ★ 4.0
Dune: Part TwoRated ★ 4.5
The WonderRated ★ 4.0
The Big ShortRated ★ 4.5
MinariRated ★ 4.0
Fantastic Beasts: The Secrets of DumbledoreRated ★ 2.5
Sicario: Day of the SoldadoRated ★ 4.0
SicarioRated ★ 4.5
SoulRated ★ 4.5
DuneRated ★ 5.0
The Godfather: Part IIRated ★ 4.5