Titles you rated
Silicon ValleyRated ★ 5.0
Nagi's Long VacationRated ★ 4.0
The Queen's GambitRated ★ 4.0
American Horror StoryRated ★ 3.5
UnorthodoxRated ★ 4.5
The End of the F***ing WorldRated ★ 3.5
The End of the F***ing WorldRated ★ 3.5
Years and YearsRated ★ 4.5
HollywoodRated ★ 4.0
Better Call SaulRated ★ 4.5
FreudRated ★ 4.0
Breaking BadRated ★ 4.5
Breaking BadRated ★ 4.5
Breaking BadRated ★ 4.5
Breaking BadRated ★ 4.5
Better Call SaulRated ★ 4.0
Better Call SaulRated ★ 4.0
Better Call SaulRated ★ 4.0
WestworldRated ★ 4.5
Breaking BadRated ★ 4.0