Titles you rated
Star Wars: Episode IX - The Rise of SkywalkerRated ★ 2.5
AshfallRated ★ 3.5
Kim Ji-young: Born 1982Rated ★ 3.0
ParasiteRated ★ 4.5
JokerRated ★ 4.0
ExitRated ★ 3.5
John Wick: Chapter 3 - ParabellumRated ★ 3.5
John Wick: Chapter 2Rated ★ 3.5
John WickRated ★ 4.5
Avengers: EndgameRated ★ 5.0
Spider-Man: Into the Spider-VerseRated ★ 4.5
First ManRated ★ 3.5
Suicide SquadRated ★ 3.0
Star Trek: BeyondRated ★ 3.5
Deep ImpactRated ★ 3.5
LucyRated ★ 3.5
The Spy Gone NorthRated ★ 3.5
Mission: Impossible - Rogue NationRated ★ 4.0
Dallas Buyers ClubRated ★ 4.5
LoganRated ★ 4.5