Titles you rated
Handsome GuysRated ★ 3.5
ExhumaRated ★ 3.0
The Man Standing NextRated ★ 4.0
12.12: THE DAYRated ★ 4.0- Someday or One DayRated ★ 3.0
Keys to the HeartRated ★ 2.5
The ThievesRated ★ 2.0
VeteranRated ★ 5.0
The PriestsRated ★ 2.5
The MercilessRated ★ 3.0
SunnyRated ★ 3.0
Along With the Gods: The Last 49 DaysRated ★ 4.0
Intimate StrangersRated ★ 2.0
Samjin Company English ClassRated ★ 3.0
CocoRated ★ 5.0
ParasiteRated ★ 4.5
Along with the Gods: The Two WorldsRated ★ 4.5
The OutlawsRated ★ 4.0
Escape from MogadishuRated ★ 4.0
ExitRated ★ 3.0