Titles you rated
Mission: Impossible – Dead Reckoning Part OneRated ★ 4.0
Ant-Man and the Wasp: QuantumaniaRated ★ 2.5
SullyRated ★ 2.5
MagnoliaRated ★ 3.5
Manchester by the SeaRated ★ 4.0
Ad AstraRated ★ 4.0
Don't Look UpRated ★ 3.5
Black WidowRated ★ 2.0
The Killing of a Sacred DeerRated ★ 4.5
Avatar: The Way of WaterRated ★ 3.5
Ford v FerrariRated ★ 4.0
Jojo RabbitRated ★ 4.0
John Wick: Chapter 3 - ParabellumRated ★ 3.5
Everything Everywhere All at OnceRated ★ 4.0
Thor: Love and ThunderRated ★ 0.5
Doctor Strange in the Multiverse of MadnessRated ★ 3.0
Once Upon a Time in HollywoodRated ★ 4.0
xXxRated ★ 3.0
2012Rated ★ 2.0
TarzanRated ★ 3.0