Movies
Ratings
258
The MayorRated ★ 4.0
New WorldRated ★ 4.0
Nameless GangsterRated ★ 4.0
I Saw the DevilRated ★ 4.0
The Mask of ZorroRated ★ 3.0
PrisonersRated ★ 4.0
ArrivalRated ★ 3.0
SpotlightRated ★ 4.0
Infernal AffairsRated ★ 4.0
American PsychoRated ★ 5.0
The Legend of 1900Rated ★ 5.0
Scent of a WomanRated ★ 4.5
The AmericanRated ★ 4.0
UnderworldRated ★ 4.0
Bridget Jones's DiaryRated ★ 4.0
Lethal WeaponRated ★ 4.0
Murder in the FirstRated ★ 5.0
The Social NetworkRated ★ 5.0
CubeRated ★ 5.0
Match PointRated ★ 5.0