Titles you rated
Pirates of the Caribbean: On Stranger TidesRated ★ 2.5
The Bucket ListRated ★ 4.0
Planet of the ApesRated ★ 3.5
The TerminatorRated ★ 4.0
Stand by MeRated ★ 4.0
PapillonRated ★ 3.0
300Rated ★ 1.0
Edward ScissorhandsRated ★ 3.5
Captain America: The Winter SoldierRated ★ 3.5
TakenRated ★ 4.0
Planet of the ApesRated ★ 2.5
JumanjiRated ★ 3.5
The Princess and the FrogRated ★ 2.5
The Maze RunnerRated ★ 3.5
Nausicaä of the Valley of the WindRated ★ 2.5
The Grand Budapest HotelRated ★ 4.0
Behind Enemy LinesRated ★ 3.5
ThorRated ★ 3.0
The Lion King 2: Simba's PrideRated ★ 3.0
In TimeRated ★ 3.0