Titles you rated
Gilmore GirlsRated ★ 5.0
Gilmore GirlsRated ★ 5.0
Squid Game Season 2Rated ★ 0.5
Squid Game Season 1Rated ★ 0.5
Squid Game Season 3Rated ★ 0.5
When Life Gives You TangerinesRated ★ 4.0
Frieren: Beyond Journey's EndRated ★ 5.0
Campfire Cooking in Another World with my Absurd SkillRated ★ 4.0
Wednesday Season 1Rated ★ 4.5
Queen of TearsRated ★ 3.0
Gilmore GirlsRated ★ 5.0- OSWALDRated ★ 5.0
SPY x FAMILY Season 2Rated ★ 4.0
SPY x FAMILY Season 1 Part 2Rated ★ 4.0
SPY x FAMILY Season 1 Part 1Rated ★ 4.0
Brush Up LifeRated ★ 5.0
Extraordinary Attorney WooRated ★ 5.0
And Then There Were NoneRated ★ 4.0
Search: WWWRated ★ 4.5
Downton Abbey Season 1Rated ★ 5.0