Titles you rated
Karas: The ProphecyRated ★ 4.0
Seven SwordsRated ★ 2.5
Space Pirate Captain HarlockRated ★ 3.5
The RavenRated ★ 3.0- Little Big SoldierRated ★ 3.5
BlitzRated ★ 3.5
Rock of AgesRated ★ 4.0
Gintama: The MovieRated ★ 2.5
Journey to the West: Conquering the DemonsRated ★ 3.5
Romantic IslandRated ★ 3.0
Cats & Dogs: The Revenge of Kitty GaloreRated ★ 3.5
Around the World in Eighty DaysRated ★ 3.5
The Whole Nine YardsRated ★ 3.5
The City of Lost ChildrenRated ★ 3.5- Brave StoryRated ★ 3.0
Last Hero in ChinaRated ★ 3.0
Reign of AssassinsRated ★ 2.5
The MedallionRated ★ 4.0
The DuchessRated ★ 3.0
UndisputedRated ★ 3.0