Titles you rated
You and Everything ElseRated ★ 4.5
Kaiju No. 8 Season 2Rated ★ 5.0
Kaiju No. 8Rated ★ 5.0- HUNTER×HUNTERRated ★ 5.0
When Life Gives You TangerinesRated ★ 5.0
What Comes After LoveRated ★ 3.5
Lovely RunnerRated ★ 5.0
Parasyte: The GreyRated ★ 4.5
Frieren: Beyond Journey's EndRated ★ 5.0
Alchemy of SoulsRated ★ 4.0
Emily in ParisRated ★ 3.0
Idol: The CoupRated ★ 2.5
Wednesday Season 1Rated ★ 4.5
My Liberation DiaryRated ★ 3.0
SignalRated ★ 4.5
Brooklyn Nine-Nine Season 8Rated ★ 5.0
Twenty-Five Twenty-OneRated ★ 2.5
The Light in Your EyesRated ★ 5.0
Perfect and CasualRated ★ 3.5
EXchange Season 1Rated ★ 3.5