Titles you rated
Saving SantaRated ★ 3.5
Tale of CinemaRated ★ 4.0
Good NewsRated ★ 4.0
Zootopia 2Rated ★ 4.5
AmélieRated ★ 4.5
Killer Klowns from Outer SpaceRated ★ 3.0
Punch-Drunk LoveRated ★ 3.5
Groundhog DayRated ★ 3.0
SupersonicRated ★ 4.0
The Princess Diaries 2: Royal EngagementRated ★ 2.5
Hidden FiguresRated ★ 4.0
A Rainy Day in New YorkRated ★ 3.5
Notting HillRated ★ 3.5
One Battle After AnotherRated ★ 4.5
Joint Security AreaRated ★ 4.0
I'm a Cyborg, But That's OKRated ★ 4.5
No Other ChoiceRated ★ 4.0
Hana KoreaRated ★ 3.0
The HandmaidenRated ★ 3.5
HereditaryRated ★ 3.5