Movies
Ratings
73
Big FishRated ★ 3.5
MahjongRated ★ 2.0
Our Little SisterRated ★ 3.5
Linda Linda LindaRated ★ 3.0
No Other ChoiceRated ★ 3.5
Perfect BlueRated ★ 2.5
Three Colors: BlueRated ★ 2.5
All About Lily Chou-ChouRated ★ 1.5
Life Is BeautifulRated ★ 2.5
Thelma & LouiseRated ★ 3.5
How to Train Your DragonRated ★ 1.0
IncendiesRated ★ 3.5
Perfect DaysRated ★ 3.5
Tony TakitaniRated ★ 1.5
WhiplashRated ★ 1.5
ExhumaRated ★ 1.0
HappyendRated ★ 4.5
Taxi DriverRated ★ 4.5
PoetryRated ★ 2.5
ConclaveRated ★ 3.5