Titles you rated
The Terror LiveRated ★ 4.0
HostelRated ★ 3.5
Edge of TomorrowRated ★ 4.0
Monsters UniversityRated ★ 3.5
ConfessionRated ★ 2.5
[REC]²Rated ★ 4.0
Gangnam BluesRated ★ 2.0
Piranha 3DRated ★ 4.0
Coin Locker GirlRated ★ 3.0
Love ForecastRated ★ 3.5
PushRated ★ 4.0
Hachi: A Dog's TaleRated ★ 4.5
MontageRated ★ 3.5
The Divine MoveRated ★ 3.0
The Maze RunnerRated ★ 4.0
The Simpsons MovieRated ★ 3.5
Furious 7Rated ★ 3.0
Avengers: Age of UltronRated ★ 3.0
Rise of the GuardiansRated ★ 4.0
SilmidoRated ★ 3.0