Titles you rated
12.12: THE DAYRated ★ 4.5
ArrivalRated ★ 5.0
The InternRated ★ 4.5
The Sixth SenseRated ★ 4.5
CollectorsRated ★ 2.5
Samjin Company English ClassRated ★ 1.0
Tazza: One Eyed JackRated ★ 3.0
ExitRated ★ 4.0
Margin CallRated ★ 4.5
ParasiteRated ★ 3.5
Extreme JobRated ★ 4.5
JokerRated ★ 2.0
Get OutRated ★ 4.5
Ford v FerrariRated ★ 4.5
The Fifth ElementRated ★ 3.0
The Matrix RevolutionsRated ★ 4.5
SearchingRated ★ 4.0
Jerry MaguireRated ★ 5.0
The Hangover Part IIRated ★ 3.0
In TimeRated ★ 3.0