Titles you rated
DOORⅢRated ★ 3.0- Barren IllusionRated ★ 3.0
- Playing With Fire in WaterRated ★ 3.5
The Masked MonsterRated ★ 3.5
Wicked: For GoodRated ★ 2.0
Esper's LightRated ★ 3.0- FloorRated ★ 3.0
- Very Very Strange LoveRated ★ 3.0
The World of LoveRated ★ 3.5
Coup de ChanceRated ★ 3.5- 알러지Rated ★ 3.5
Music by John WilliamsRated ★ 4.0- Into the NightRated ★ 2.0
- PassageRated ★ 1.0
- For the Mourning of a MourningRated ★ 3.5
Fullmetal Alchemist: The Sacred Star of MilosRated ★ 2.5
Johnny GuitarRated ★ 4.0
The Wonderful World of Mickey Mouse: Steamboat SillyRated ★ 2.5
Mickey: The Story of a MouseRated ★ 3.5
MantisRated ★ 2.0