Titles you rated
StrangerRated ★ 4.0
My Hero AcademiaRated ★ 3.5
My Hero AcademiaRated ★ 3.5
UnnaturalRated ★ 4.0
Kim's ConvenienceRated ★ 3.5
Kingdom Season 1Rated ★ 4.0
Kim's ConvenienceRated ★ 3.5
My Hero AcademiaRated ★ 3.5
Fate/ZeroRated ★ 4.5
Fate/ZeroRated ★ 4.5
Big Windup!Rated ★ 4.0
Big Windup!: Summer Tournament ChapterRated ★ 4.0
Cowboy BebopRated ★ 4.5
Seiyu's Life!Rated ★ 3.5
The MentalistRated ★ 4.5
One Punch ManRated ★ 4.5
Hanzawa Naoki Season 1Rated ★ 4.0
Legal HighRated ★ 4.0
Criminal MindsRated ★ 3.5
The Big Bang Theory Season 1Rated ★ 4.0