Titles you rated
Jackass 2.5Rated ★ 3.0
Hotel TransylvaniaRated ★ 3.0
The Terror LiveRated ★ 3.0
The RockRated ★ 5.0
21Rated ★ 3.0
TarzanRated ★ 4.0
A Bug's LifeRated ★ 4.0
Monsters UniversityRated ★ 4.0
The PrestigeRated ★ 4.0
DefianceRated ★ 3.0
The MistRated ★ 1.0
Tazza: The High RollersRated ★ 4.0
Bad BoysRated ★ 4.0
Chicken RunRated ★ 4.0
The Emperor's New GrooveRated ★ 4.0
Dragon Ball Z: Battle of GodsRated ★ 3.0
Pearl HarborRated ★ 4.0
The Berlin FileRated ★ 4.0
Fast & Furious 6Rated ★ 4.0
New WorldRated ★ 4.0