Titles you rated
American PrimevalRated ★ 3.5
Brush Up LifeRated ★ 4.5
Squid Game Season 1Rated ★ 2.5
The PenguinRated ★ 4.5
The DecameronRated ★ 4.0
RipleyRated ★ 4.5
Baby ReindeerRated ★ 4.5
Love is Blind JapanRated ★ 3.0
ManiacRated ★ 3.5
Pokémon ConciergeRated ★ 4.0
The Fall of the House of UsherRated ★ 4.0
Mask GirlRated ★ 2.5
Beef Season 1Rated ★ 4.5
Mobile Suit Gundam: The Witch from MercuryRated ★ 3.0
The Glory Part 2Rated ★ 3.0
The Glory Part 1Rated ★ 3.0
Kleo Season 1Rated ★ 3.0
Love Is BlindRated ★ 3.0
Love Is BlindRated ★ 3.5
Woman of the Dead Season 1Rated ★ 2.5