Titles you rated
1944Rated ★ 3.5
Knock KnockRated ★ 3.5
Rocky IIIRated ★ 3.0
AliensRated ★ 5.0
LeviathanRated ★ 3.0
Parasyte: Part 2Rated ★ 3.0
The BarrensRated ★ 3.0
WolfCopRated ★ 3.0
By the SeaRated ★ 5.0
The Corpse of Anna FritzRated ★ 3.5
Hammer of the GodsRated ★ 2.5
Assassin's CreedRated ★ 2.5
CreedRated ★ 4.0
DittoRated ★ 3.0
Kung FuryRated ★ 2.0
Alien ArmageddonRated ★ 1.0
Alien RaidersRated ★ 2.5
Turbo KidRated ★ 4.0
Hold UpRated ★ 2.0
A Woman Is a WomanRated ★ 3.0