Titles you rated
Sicario: Day of the SoldadoRated ★ 4.0
Life Is BeautifulRated ★ 5.0
The RevenantRated ★ 4.0
Get OutRated ★ 5.0
X-Men: First ClassRated ★ 3.0
PonyoRated ★ 4.0
Spirited AwayRated ★ 4.0
Avengers: EndgameRated ★ 4.0
Architecture 101Rated ★ 3.0
SicarioRated ★ 4.0
LegendRated ★ 3.0
The Princess Diaries 2: Royal EngagementRated ★ 3.0
The Invisible ManRated ★ 3.0
The Golden HolidayRated ★ 1.5
Caesar Must DieRated ★ 3.0
One Piece: Heart of GoldRated ★ 4.0
The Twilight Saga: EclipseRated ★ 3.5
The Twilight Saga: Breaking Dawn - Part 2Rated ★ 3.5
The Divine Move 2: The WrathfulRated ★ 2.5
6 UndergroundRated ★ 4.0