Titles you rated
Turning RedRated ★ 3.5
The RoundupRated ★ 3.5
Spider-Man: No Way HomeRated ★ 3.5
The Witch: Part 2. The Other OneRated ★ 3.5
The Gray ManRated ★ 4.0
Top Gun: MaverickRated ★ 3.5
Top GunRated ★ 3.5
SoulRated ★ 4.0
EncantoRated ★ 3.5
Ghost in the ShellRated ★ 3.0- Memoir of a Murdereren: New MemoryRated ★ 3.5
Harry Potter and the Goblet of FireRated ★ 3.5
Black WidowRated ★ 3.0
Space SweepersRated ★ 3.5
DuneRated ★ 3.5
Escape from MogadishuRated ★ 4.0
Shang-Chi and the Legend of the Ten RingsRated ★ 3.5
Super 8Rated ★ 2.5
The Cursed: Dead Man’s PreyRated ★ 3.0
Molly's GameRated ★ 3.5