Titles you rated
Hector and the Search for HappinessRated ★ 4.0
Miss SloaneRated ★ 5.0
The Best OfferRated ★ 5.0
HerRated ★ 4.0
MegamindRated ★ 5.0
InterstellarRated ★ 4.5
TranscendenceRated ★ 4.5
RedRated ★ 4.0
X-Men: Days of Future PastRated ★ 4.0
The Berlin FileRated ★ 3.0
Guardians of the GalaxyRated ★ 5.0
Edge of TomorrowRated ★ 5.0
Wedding CrashersRated ★ 4.0
Easy ARated ★ 4.0
This Means WarRated ★ 4.0
Midnight in ParisRated ★ 4.0
The Ugly TruthRated ★ 4.0
Crazy, Stupid, Love.Rated ★ 4.0
FlippedRated ★ 4.0
Friends with BenefitsRated ★ 4.0