Titles you rated
The HandmaidenRated ★ 4.5
3 IdiotsRated ★ 5.0
SunnyRated ★ 4.0
SecretRated ★ 3.5
The ThievesRated ★ 4.5
Pride & PrejudiceRated ★ 4.5
The Sixth SenseRated ★ 4.0
King and the ClownRated ★ 4.0
MasqueradeRated ★ 4.0
OrphanRated ★ 3.0
FlippedRated ★ 4.0
I Am Not an Easy ManRated ★ 3.0
The Grand Budapest HotelRated ★ 4.5
World War ZRated ★ 3.0
Kingsman: The Secret ServiceRated ★ 4.0
Pan's LabyrinthRated ★ 3.5
ParasiteRated ★ 4.0
Spider-Man: Far From HomeRated ★ 4.0
AladdinRated ★ 4.0
50 First DatesRated ★ 3.0