Titles you rated
Scarlet HeartRated ★ 4.5
Pride and PrejudiceRated ★ 5.0
I Live AloneRated ★ 4.0
My Love From Another StarRated ★ 4.5
Legend of Concubine Zhen HuanRated ★ 4.0
Hello, FranceskaRated ★ 3.0
GoblinRated ★ 4.0
Some Day or One DayRated ★ 3.5
Empress KiRated ★ 4.0
Master's SunRated ★ 4.0- HUNTER×HUNTERRated ★ 3.5
Fight For My WayRated ★ 2.5
My Daughter, Geum Sa-WolRated ★ 2.5
W: Two Worlds ApartRated ★ 3.0