Movies
Ratings
411
EquilibriumRated ★ 3.0
Live Free or Die HardRated ★ 2.0
Batman ReturnsRated ★ 4.0
The Lost World: Jurassic ParkRated ★ 3.0
28 Weeks LaterRated ★ 4.0
Dawn of the DeadRated ★ 3.0
Enter the DragonRated ★ 3.0
Crouching Tiger, Hidden DragonRated ★ 3.0
Resident EvilRated ★ 2.0
The Social NetworkRated ★ 2.0
Cool RunningsRated ★ 4.0
Our Twisted HeroRated ★ 4.0
Seven Years in TibetRated ★ 4.0
Never Back DownRated ★ 3.0
Fast FiveRated ★ 4.0
Vanilla SkyRated ★ 4.0
28 Days LaterRated ★ 4.0
ApocalyptoRated ★ 4.0
Planet of the ApesRated ★ 4.0
A Bug's LifeRated ★ 3.0