Titles you rated
The HoldoversRated ★ 3.5
Marie AntoinetteRated ★ 2.5- The Man Who LaughsRated ★ 4.0
KPop Demon HuntersRated ★ 4.0
AftersunRated ★ 4.0
A Letter from KyotoRated ★ 3.0
Yadang: The SnitchRated ★ 3.0
Triangle of SadnessRated ★ 4.0
Mickey 17Rated ★ 3.5
ConclaveRated ★ 4.0
Detective Conan: The Fourteenth TargetRated ★ 4.0
Detective Conan: Skyscraper on a TimerRated ★ 4.0
The Noisy MansionRated ★ 3.5
The SubstanceRated ★ 4.0
The FallRated ★ 5.0
Moana 2Rated ★ 3.0
Bogota: City of the LostRated ★ 2.5
WickedRated ★ 4.0
When Morning Comes, I Feel EmptyRated ★ 3.0
Lost in TranslationRated ★ 1.0