Movies
Ratings
715
JawsRated ★ 3.0
What Dreams May ComeRated ★ 3.0
PinaRated ★ 3.0
Children of HeavenRated ★ 3.0
BreathRated ★ 3.0
I Am SamRated ★ 3.0
Cafe NoirRated ★ 3.0
Certified CopyRated ★ 4.0
Between Love and HateRated ★ 2.0
2046Rated ★ 4.0
SnowpiercerRated ★ 3.0
Beneath the Planet of the ApesRated ★ 3.0
Breakfast on PlutoRated ★ 4.0
Days of ThunderRated ★ 3.0
A Chinese Ghost StoryRated ★ 4.0
Malcolm XRated ★ 3.0
A Walk in the CloudsRated ★ 3.0
DamageRated ★ 4.0
Tokyo Tower: Mom and Me, and Sometimes DadRated ★ 3.0
The Swell SeasonRated ★ 3.0