Titles you rated
Don't Look UpRated ★ 3.5
Chainsaw Man - The Movie: Reze ArcRated ★ 5.0
Thunderbolts*Rated ★ 3.0- Love ResetRated ★ 3.0
SupermanRated ★ 3.5
Demon Slayer: Kimetsu no Yaiba - Infinity CastleRated ★ 4.5
The MatchRated ★ 4.0
UprisingRated ★ 2.0
KPop Demon HuntersRated ★ 4.0
Venom: Let There Be CarnageRated ★ 1.0
Venom: The Last DanceRated ★ 1.0
LobbyRated ★ 2.0
Yadang: The SnitchRated ★ 3.0
Poor ThingsRated ★ 4.0
Triangle of SadnessRated ★ 4.0
SmugglersRated ★ 3.0
AnoraRated ★ 4.5
Captain America: Brave New WorldRated ★ 2.5
I, The ExecutionerRated ★ 2.5
PossessorRated ★ 2.5