Titles you rated
KarmaRated ★ 3.5
Hot Stove LeagueRated ★ 5.0
The Queen's GambitRated ★ 3.5
Hospital Playlist Season 2Rated ★ 3.0
Hospital Playlist Season 1Rated ★ 4.0
Our Beloved SummerRated ★ 5.0
Because This Is My First LifeRated ★ 4.0
She-Hulk: Attorney at LawRated ★ 2.5
HawkeyeRated ★ 3.5
Kill la KillRated ★ 3.5
Be MelodramaticRated ★ 5.0
Go Back CoupleRated ★ 5.0
Demon SlayerRated ★ 4.5
ERASEDRated ★ 2.5
Another Miss OhRated ★ 4.0
StrangerRated ★ 5.0
SignalRated ★ 4.5
Alone in LoveRated ★ 5.0
Golden TimeRated ★ 4.0
The Slave HuntersRated ★ 3.5