Titles you rated
Good NewsRated ★ 2.0
Troll FactoryRated ★ 3.5
The TerminalRated ★ 4.0
No Other ChoiceRated ★ 3.5
On the LineRated ★ 3.0
Princess MononokeRated ★ 4.0
My Neighbor TotoroRated ★ 4.0
Demon Slayer: Kimetsu no Yaiba - Infinity CastleRated ★ 3.5
The First Slam DunkRated ★ 4.5
Captain America: The First AvengerRated ★ 3.0- My Daughter is a ZombieRated ★ 3.5
Detective Conan: One-eyed FlashbackRated ★ 4.0
F1: The MovieRated ★ 3.5
Detective Conan: The Phantom of Baker StreetRated ★ 4.0- HeroRated ★ 2.5
Operation ChromiteRated ★ 2.0
Mission: Impossible - The Final ReckoningRated ★ 4.0
Nothing SeriousRated ★ 3.5
The Last 10 YearsRated ★ 3.5
Thunderbolts*Rated ★ 3.5